Polityka prywatności newslettera

Jednym z nadrzędnych celów Automatyka-Pomiary-Sterowanie Spółka Akcyjna (zwana dalej APS SA) jest dostarczanie najnowszych i najważniejszych informacji związanych z działalnością i ze świadczonymi usługami. Szanując prywatność Użytkowników, poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych związanych z obsługą elektronicznego newslettera.

Gromadzenie i wykorzystanie danych

 1. Otrzymywanie elektronicznego newslettera wymaga podania wyłącznie adresu e-mail. Do tego celu przeznaczony jest formularz dostępny na stronie landing page www.kalibracja.aps.pl.
 2. Podając swój adres email na stronie www.kalibracja.aps.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w szczególności adresu poczty elektronicznej, przez APS SA, która jest administratorem danych.
 3. Pozyskiwane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu przesyłania newslettera oraz obsługi korespondencji.
 4. APS SA dba o bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Użytkowników, w szczególności poprzez stosowną ochronę tychże danych osobowych oraz ich zabezpieczenie przed dostępem osób nieuprawnionych.
 5. Administrator nie udostępnia przekazanych mu danych jakimkolwiek podmiotom trzecim.
 6. Adresy email będą przechowywane w bazie kontaktów https://app.mailerlite.com/.
 7. Dane podawane są dobrowolnie, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymywanie newslettera.
 8. Subskrybent newslettera w każdym momencie ma możliwość rezygnacji z jego dalszego otrzymywania. W tym celu należy kliknąć w link rezygnacji, znajdujący się w każdym przesyłanym newsletterze.

Prawa Użytkownika

 1. Osoba, której dane dotyczą, ma:
 2. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych,
 3. prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
 4. prawo do przenoszenia danych,
 5. prawo wniesienia sprzeciwu,
 6. prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
 7. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora,
 8. W celu realizacji przysługujących Państwu uprawnień można kontaktować się pisemnie na adres firmy APS SA lub za pośrednictwem adresu e-mail: iod@aps.pl .
 9. Newsletter ten ma charakter informacyjny.
 10. Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Podstawa prawna

 1. Przetwarzanie danych następuje w celach prawnie usprawiedliwionych, realizowanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Automatyka-Pomiary-Sterowanie Spółka Akcyjna z siedzibą w Białymstoku 15-257 przy ul. A. Mickiewicza 95F.

Ograniczenia odpowiedzialności

Newsletter APS SA może zawierać odnośniki (linki) do innych stron, zamieszczane dla wygody i wiadomości użytkownika. APS SA nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane polityki prywatności.

Zmiana polityki prywatności

APS SA zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Nowa polityka prywatności obowiązuje użytkowników od momentu udostępnienia jej pod adresem www.kalibracja.aps.pl